پانسیون گربه

گربه ها نسبت به سگ ها مستقل تر هستند و تنهایی را راحت تر تحمل می‌کنند ولی به شدت بازیگوش تر و نیاز به مراقبت‌های بیشتری دارند به همین دلیل اگر برای چند روز نمی‌توانید، حیوان خانگی‌تان را با خود همراه کنید باید به دنبال یک پانسیون گربه با محیطی تمیز و استریل باشید تا در این مدت زمان به خوبی از حیوان دلبندتان نگهداری شود.

 

سلامت گربه

شاید برای شما هم سوال باشد که اگر گربه‌هایی که در پانسیون حیوانات وجود دارند دارای مریضی یا عفونت باشند گربه من هم مریض خواهد شد؟

بیمارستان دامپزشکی دکتر تقی پور برای پذیرش حیوانات، مدارک مربوط به وضعیت سلامت آن‌ها را بررسی می‌کند و به همین دلیل هیچ خطری حیوان دلبندتان را تهدید نخواهد کرد.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که بیمارستان دکتر تقی پور به صورت 24 ساعته فعال بوده و در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سلامت و رفتار حیوانات، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

عادت غذایی

اگر در خانه طبق برنامه غذایی خاصی به گربه خود غذا می‌دهید و یا اگر باید موارد خاصی در برنامه غذایی آن‌ها رعایت شود، می‌توانید این موضوع را پرسنل مرکز مورد نظر اطلاع دهید تا طبق عادت غذایی حیوانات به آن‌ها رسیدگی شود. در مراکز معتبر برای پیشگیری از نزاع گربه ها، حیوانات را بر اساس جنس، سن و اخلاقیات تفکیک می‌کنند.

 

پرسنل متخصص

زمانی که قصد انتخاب پانسیون گربه برای حیوان خود را دارید به این نکته توجه داشته باشید که پانسیون از افراد متخصص و با حوصله بهره مند باشد، زیرا بازی کردن با گربه ها و وقت گذاشتن برای مسائل بهداشتی از جمله حمام کردن، گرفتن ناخن‌ها، کوتاه کردن مو نیاز به تخصص دارد.

 

پانسیون گربه

فضای بازی

گربه ها موجوداتی بازیگوش هستند، اگر فضای کافی برای بازی نداشته باشند مطمئنا با مشکلات جدی رو به رو خواهند شد به همین دلیل، پانسیونی برای گربه خود انتخاب کنید که فضای مناسبی جهت بازی و پیاده‌روی گربه داشته باشد.

 

پانسیون گربه شبانه روزی

مراکز شبانه روزی که به صورت 24 ساعته پاسخگوی صاحبان گربه هستند و حتی در شیفت شب هم از افرادی با تجربه در پانسیون استفاده می‌کنند، می‌تواند انتخابی مناسب باشد چراکه این اطمینان خاطر وجود دارد که در طول شبانه روز بتوانید از حال حیوان خود مطلع شوید.

 

ارتباط از راه دور

اگر این امکان برای صاحبان گربه ها فراهم نباشد که هر روز به پانسیون مراجعه کنند و نسبت به احوالات گربه خود مطلع شوند، در این مواقع پرسنل با ارسال عکس و فیلم با کیفیت صاحبان حیوانات را از شرایط نگه‌داری و احوالات گربه مطلع می‌کنند.

 

سخن پایانی

شرایط و محیط نگهداری حیوانات بسیار مهم بوده و در سلامت آن‌ها، تاثیر گذار است به همین دلیل قبل از این‌که حیوان دلبندتان را به پانسیون گربه بسپارید، از محیط پانسیون دیدن کنید تا از لحاظ استریل بودن و همچنین نوع برخورد پرسنل اطلاع پیدا کنید.

 

شماره تماس: ۲۲۳۸۴۸۰۰

صفحه اینستاگرام: dr.taghipour.pethospital@

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه تماسلوکیشنپرونده