آموزش استفاده از سامانه آنلاین توسط دکتر تقی پور
 

 

مشاهده پرونده

با عرض سلام و احترام، برای دسترسی راحت شما عزیزان سامانه آنلاین راه اندازی شده است که به راحتی همه جای دنیا می‌توانید تمامی پرونده پت خود را از جمله یادآور واکسیناسیون و ضد انگل‌ها و تمامی اطلاعات آزمایشگاهی که برای پت شما انجام شده است و به همراه عکس‌های رادیولوژی، اکو و سونوگرافی، به همراه گزارش‌های کاملی که برای تمامی این مراحل انجام شده خدمتتون ارائه بشه.

 

برای این قضیه بعد از پیدا کردن خود سایت که از طریق سرچ داخل گوگل یا QR کد بیمارستان دامپزشکی دکتر تقی پور را پیدا می‌کنید می‌توانید در قسمت دریافت پرونده وارد شوید و دو قسمت وجود دارد: یکی شماره تلفن همراهی است که با آن پرونده تشکیل داده‌اید و دیگری شماره پرونده پت شما است (شماره پرونده پت شما همان ابتدای تشکیل پرونده برای تلفن همراه شما اس ام اس خواهد آمد)

 

در صورتی که شما عزیزان به خاطر ندارید و یا به هر دلیل فراموش کردید اطلاعات پت خود را می‌توانید در قسمت (شماره پرونده را ندارم) کلیک کنید در این قسمت کادری برای شما باز می‌شود که می‌توانید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و درخواست شماره پرونده پت خود را بدهید که همان لحظه شماره پرونده برای تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن اطلاعات می‌توانید وارد صفحه پت خود شده (داخل صفحه که وارد می‌شوید قسمت‌هایی تحت عنوان میز کار، نام حیوان/شماره پرونده، اطلاعات آزمایش، تصویربرداری و یادآور واکسن‌ها وجود دارد)

 

اگر وارد قسمت یادآور واکسن‌ها و ضد انگل شوید می‌توانید به راحتی مشاهده کنید که تاریخ مراجعه بعدی برای واکسن هاری و یا چندگانه در چه تاریخی است که هرچند تمامی یادآورها توسط دوستان به شما زنگ‌زده می‌شود و از طریق اس ام اس یادآوری می‌شود. به همین صورت برای ضد انگل نیز شما می‌توانید به راحتی همانند واکسن‌ها تاریخ مراجعه بعدی را مشاهده کنید.

 

برای مشاهده پرونده کلیک کنید.

 

اما دوستانی که روند پروتکل‌های درمانی برای پت خود می‌گیرند روند کمی متفاوت هست، به این صورت که وارد قسمت میز کار شده و وارد قسمت آزمایشات می‌شوید و در این قسمت می‌توانید تاریخی که آزمایش انجام شده، نوع تست‌ها (cbc که آزمایش خون ساده هست)، آزمایش‌های بیوشیمی،other  تست که معمولا تست‌های skin یا نمونه‌های پوستی یا نمونه‌هایی که به‌صورت FNA یا پاتولوژی و… می‌توانید مشاهده کنید.

 

نکته‌ای که وجود دارد این هست که چه با اپلیکیشن تلفن همراه وچه با دستگاه کامپیوتر وارد می‌شوید روی کادر چشم که در قسمت آزمایشات وجود دارد کلیک کنید می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط آن تست را مشاهده کنید.

 

خواهشی که از دوستان داریم این هست که خیلی به بحث رنج و اعدادی که وجود دارد داخل آزمایشات دقت نکنید و خیلی نگران نباشید، چراکه آنچه اهمیت دارد مجموع تمامی این فاکتورها و گزارش‌ها است که در انتهای آزمایش نوشته می‌شود و بسته به نوع بیماری و روند بیماری این اعداد معنا و مفهوم متفاوتی دارند. اگر دوباره وارد قسمت میز کار شوید و در قسمت تصویربرداری کلیک کنید دو کادر چشم و تصاویر را مشاهده می‌کنید.

 

ما توصیه می‌کنیم که بر روی قسمت تصاویر کلیک کنید. در این صفحه نوع تکنیک، اطلاعاتی که داخل عکس وجود دارد و خود عکس رادیولوژی را مشاهده می‌کنید. در همین صفحه در قسمت تایپ می‌توانید قسمت سونوگرافی را انتخاب کرده و عکس‌های سونوگرافی و گزارشات سونوگرافی را مشاهده کنید و به همین ترتیب می‌تواند اکوکاردیوگرافی را هم مشاهده کنید.

 

درصورتی که راجب این روند توضیحات بیشتری نیاز دارید و یا اینکه ابهاماتی وجود دارد می‌توانید با بیمارستان تماس بگیرید. در موارد خاصی هم که به هر دلیل پرونده پت شما داخل سایت وجود ندارد و یا شماره تلفن همراه پرونده تغییر پیدا کرده می‌توانید تماس بگیرید تا پشتیبانی بتواند به‌صورت دقیق و خیلی راحت به‌صورت شبانه روزی به سوالات شما پاسخ دهد.